اطلاعات کشورها
به تایماز پرواز ایرانیان خوش آمدید
 • تایوان

  1396/05/31

  تایوان بزرگترین جزیره از مجمع الجزایر تایوان است. این کشور در شرق آسیا، در منطقه ای واقع در غرب اقیانوس آرام و در ساحل شرقی سرزمین اصلی چین قرار گرفته است. 

  تایوان ...

 • تایلند

  1396/04/21

   کشور تایلند در شرق آسیا قرار دارد

  که از شرق با کشور کامبوج و ازغرب با کشور میانمار از شمال با کشور لائوس وازجنوب با کشور مالزی مرزهای مشترک دارد. کشور تایلند دارای ۵۱۷۰۰۰ کیلومتر مربع مساحت و ۶۲ میلیون نفر جم ...

 • باکو

  1396/04/21

  بلوار باکو

  بلوار باکو، خیابان اصلی شهر است؛ بلوار بلندی در امتداد دریای خزر که با کافه‌های ریز و درشت، فواره‌های دیدنی و فضاهای سبزش پاتوق عصرگاهی اهالی باکو است. نسیم خنکی که از روی آب بلند می‌شود، خانواده‌ها، زوج‌های جوان و ...

 • ارمنستان

  1396/04/21

  کشور ارمنستان با 29800 کیلومتر مربع مساحت، در جنوب غربی منطقه قفقاز و با کمی فاصله از سواحل جنوب شرقی دریای سیاه واقع شده و همچون کمربندی بین مرزهای ایران از یک سو و جمهوریهای آذربایجان و گرجستان از سوی دیگر گسترده شده است.

  این کشور از جنوب با ایران، از جنوب غربی با جمهوری نخجوان، از غرب با ترکیه و از ش ...

 • بانکوک

  1396/04/21

  بانکوک، به معنی شهر فرشته‌هاست و اینطور به نظر میرسدتنها از فرشته‌ها برمی‌آید که این همه جذابیت مدرن را در کنار شگفتی‌های سنتی یک  سرزمین قرار دهند.در بانکوک هر روز هفته رابایک رنگ نامگذاری کرده اند بنابریان اگر هرروز هفته لباس همان رنگی رابپوشید شاید بیشتر مورد توجه واقع شوید.

  < ...