• تور نمایشگاه صنعت ساختمان دبی

  تور ویژه نمایشگاه صنعت ساختمان دبی

 • تورهای طبیعت گردی

  تورهای طبیعت گردی

 • تورهای هانی مون ولاکچری

  تورهای هانی مون ولاکچری

 • اسلایدر دو
 • تور های لوکس آسیا

  تور های لوکس آسیا

 • سریع

 • سرتاسرجهان

 • ارزان

خدمات

صـدور واچـر معتبر سفارتخانه ها

واچـر (Vocher) به معنی سند و مدرک می باشد، واچر رزرو هتل برگه ای مستند است که از طرف هتل به صورت رسمی تائید شده است، و سندی است که شما در کشور مقصد در تاریخ مشخص شده ای محلی را برای اقامت برگزیده اید. این سند برای دریافت ویزا بسیار مهم می باشد و همچنین بعد از دریافت ویزا و برای وارد شدن در کشور مقصد شما می بایستی این مدرک را همراه خود داشته باشید تا در صورت در خواست مامور رسیدگی به مدارک بتوانید ارائه کنید تا از محل اقامت شما مطمئن گردند.
ما به شما کمک می کنیم تا رزرو هتل خود را با واچر رسمی داشته باشید. ما درخواست شما را دریافت نموده و هتل شما را در مقصد مورد نظر رزرو خواهیم نمود و واچر معتبر آن را جهت ارائه به سفارت خانه به شما ارائه می دهیم .
شرکت تایماز پرواز ایرانیان صدور واچر رسمی هتل جهت ارائه به سفارتخانه ها را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. شما میتوانید جهت اطلا...

ادامه مطلب

ویزای شینگن

ویزای شینگن چیست؟


معاهده ی شینگن معاهده ای است که در سال ۱۹۸۵ بین چند کشور امضا شد که بر اساس آن، ورود ساکنین کشورهای اروپایی بدون ویزا به این کشورها آزاد شد تا مشکلات رفت و آمد بین مرزی برای آن‌ها کم شود.
بر اساس معاهده شینگن ساکنین و اتباع قاره استرالیا و کشورهای کره جنوبی، ژاپن و مالزی و ساکنین و اتباع کشورهای قاره آمریکا (غیر از چند کشور معدود مثل پرو، کلمبیا، بولیوی و…) نیازی به گرفتن ویزای شینگنندارند و می‌توانند به مدت حداکثر ۹۰ روز به این کشورها وارد و یا خارج شوند.
کشورهای عضو معاهده شینگن عبارتند از: ...

ادامه مطلب

صدور بلیط به صورت تمام وقت

رزرو بلیط

برای کسانی که سفر بخشی مهمی از زندگی آن هاست، چه این سفرها کاری باشد و چه سفرهای تفریحی، خرید بلیط هواپیما بخش مهمی از سفرهایشان را تشکیل می‌دهد. خب مانند هر سفر دیگری سفرهای هوایی نیز مزایا و معایبی دارد. در این مبحث تلاش کرده‌ایم همه آن چیزی را که باید درباره یک سفر هوایی و بلیت هواپیما بدانید در اختیارتان قرار دهیم.
بلیط سیستمی هواپیما: قیمت بلیط سیستمی ثابت است و به سه دسته تقسیم می‌شوند.
بزرگسال Adult: بزرگ‌تر از 12 سال
کودک Child: بین سن 2 تا 12 سال
نوزاد Infant: کوچک‌تر از 2 سال
بر اساس این تقسیم‌بند...

ادامه مطلب

اخذ ویزای ایران

توضيح : اخذ مستقیم و بدون واسطه ویزای ایران با ارزانترین قیمت و کمترین زمان جهت مشتریان محترم و آژانس های همکار
مدارک جهت اخذ ویزا :
اسکن پاسپورت مهمان + اسکن شناسنامه میزبان + اسکن کارت ملی میزبان + فرم ویزای ایران

خدمات سفر
آژانس تایمازدر ضمن اخذ ویزا اقدام به تهیه بلیط به مقصد ایران و همچنین و رزرواسیون هتل های ایران با ارایه واچر رسمی و همچنین بیمه مسافرتی جهت مسافرین محترم می نماید.
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی تایماز با کادر ورزیده و با تجربه اقدام به اخذ ویزای مستقیم و بدون واسطه کشورها جهت مسافرین محترم و آژانسهای همکار می نماید ضمنا این آ...

ادامه مطلب

رزرواسیون هتل

رزرواسيون آنلاين هتل در سراسر جهان

از جمله خدمات تایماز می توان به ارائه رزرواسيون هتل در سراسر جهان اشاره نمود. در اين راستا با در اختيار داشتن معتبر ترين سيستمهای جهانی رزرو و امکان رزرو بيش از 150.000 هتل در سراسر جهان شبکه های گسترده ی رزرواسيون هتل در ايران را داراست.

امکانات سيستم های رزرواسيون آنلاين هتل:
دسترسی به بيش از 275000 هتل، آپارتمان و اقامتگاه ساحلی در پنج قاره جهان (در بیش از 190 کشور جهان)
پشتیبانی و اتصال 30 مرکز رزرواسیون هتل بین المللی ...

ادامه مطلب

توصیه های بسیار مهم
آخرین اخبار